Strony o Choco Lite - gdzie dowiesz się najwięcej?

Bardzo dużo zainteresowanie wzbudza ostatnio koktajl odchudzający Choco Lite. Próbowałam znaleźć na jego temat jakieś sensowne informacje i okazuje się, że wcale nie było to łatwe. Pierwsze pozycje w wynikach to najczęściej były marnej jakości opisy zachęcające do skorzystania z produktów konkurencji.

Postanowiłam jednak prześledzić 2 strony wyników, strona po stronie i wyszukać te, które faktycznie stanowią wartość dla czytelników.
Oto wynik moich poszukiwań/analizy:

Choco Lite na Eco-Supplements

Zdecydowanie portal Eco-Supplements mnie nie zawodzi (jak zawsze zresztą). Znalazłam tam bardzo wyczerpujący opis samego produktu, skład z opisem działania składników oraz co ważne a wcale nie było oczywiste na innych stronach link do producenta. Zobaczcie zresztą sami:

http://eco-supplements.com/pl/odchudzanie/choco-lite-naturalny-koktajl-odchudzajacy/

Jak widzicie portal trzyma poziom. Składniki koktajlu: kakao, glukomannan, białko serwatkowe i soja zostały opisane a ich działanie wytłumaczone na podstawie badań naukowych. Tak trzymać.

Choco Lite na Ona24


Ten portal kobiecy również bardzo rzetelnie opisuje suplementy diety. Podobnie jak na Eco opisano szczegółowo skład koktajlu Choco Lite i co ciekawe zebrano opinie na temat produktu od osób, które już go stosowały:

http://www.ona24.eu/produkty/choco-lite

Bardzo cenna strona, znajdziecie tam na prawdę bardzo dużo wiedzy na temat suplementów, kosmetyków i innych rzeczy interesujących kobiety.

Opinia blogerki

Przedstawiam Wam również stronę zupełnie inną. Nie jest to strona standardowo opisująca produkt. Konsultantka specjalizuje się raczej w testowaniu i przedstawianiu opinii na temat wybranych, interesujących ją produktów. Tym razem oczywiście poddała ocenie Choco Lite. Opinia jest bardzo ciekawa, rzeczowa i na prawdę warto się z nią zapoznać:

http://www.konsultantka.com/odchudzanie/nowosc-choco-lite-naturalny-koktajl-odchudzajacy/

Jej podejście do tematu bardzo lubię, wręcz uwielbiam. Szczerze mówiąć mnie takie wpisy bardziej przekonują niż suche fakty. Najlepiej jednak przeczytać i jedno i drugie.

Podsumowanie


Analaizując zawartość stron z pierwszych 20 wyników wyszukiwania dochodzę do wniosku, że znajduje się tam pełno śmieci, bzdurnych opisów i nic nie wnoszących tekstów. Konkurencja tworzy wpisy by zniechęcić do Choco Lite lub by przekonać do innego produktu. Gdy chcesz dostać rzetelną wiedzę musisz zwracać uwagę na jakiej stronie znajduje się opis. Ja zdecydowanie polecam szukać wpisów z Eco-Supplements lub Ona24. Warto również szukać blogerek takich jak Konsultantka.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Borowik suszony Devaldano

Borowik suszony Devaldano – niezrównany aromat i smak króla leśnych grzybów w twojej kuchni przez cały rok. Borowik suszony Devaldano to p...